هرچقدر دوست‌ داری بیت‌کوین بگیر

با دعوت از دوستانتان، بدون قرعه‌کشی در جایزه یک بیت‌کوین سهیم شوید.

دعوت از دوستان

چه طور شرکت کنید؟

0 عدد
ثبت‌نام با کد دعوت شما بعد از ورود به حساب نوبیتکس، کدهای دعوت اختصاصی خود را ایجاد کنید و برای دوستانتان ارسال کنید تا با استفاده از آن کد در نوبیتکس ثبت‌نام کنند.
0 نفر
احراز هویت دعوت‌شدگان برای اینکه با دعوت دوستان امتیاز خود را بالا ببرید، آن‌ها باید حساب کاربری خود را احراز کنند. احراز هویت سطح یک تنها 5 دقیقه زمان‌بر خواهد بود.
0 امتیاز
محاسبه امتیاز شما به ازای تعداد افرادی که به نوبیتکس دعوت می‌کنید و احراز هویتشان کامل می‌شود، در جایزه یک بیت‌کوین نوبیتکس سهیم خواهید بود.
30%

۳۰٪ از کارمزد؛

سهم شما از معاملات دوستانتان

با معرفی دوستانتان هر بار که معامله می‌کنند تا ۳۰% از کارمزدشان به شما تعلق می‌گیرد. این پاداش تنها منحصر به مدت زمان کمپین نیست.

دعوت از دوستان

قوانین دعوت از دوستان

    قوانین کمپین دعوت از دوستان
    • جایزه‌ی «یک بیت‌کوینی دعوت از دوستان»، از تاریخ ۲۲ آبان ماه شروع شده و تا ساعت ۲۴ روز ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. تمدید این کمپین، بسته به شرایط امکان‌پذیر است.
    • کاربر معرف به کاربری گفته می‌شود که هم‌اکنون در نوبیتکس ثبت‌نام کرده است و می‌تواند کد دعوت خود را برای دیگران بفرستد.
    • کاربر معرفی‌شده به کاربری گفته می‌شود که با کد دعوتِ کاربر معرف در نوبیتکس ثبت‌نام کرده است. در این روش کاربر معرفی‌شده از لینک اختصاصی کاربر معرف وارد صفحه‌ی ثبت‌نام می‌شود و با وارد کردن کد دعوت هنگام ثبت‌نام، به جمع کاربران نوبیتکسی ...